piątek, 22 lipca 2016
Dziady część piąta
A propos tego niusa: 
Dzisiaj o zmroku Macierewicz ubrany w długi skórzany płaszcz zacznie zaglądać do okien i jak zobaczy, że ktoś ogląda TVN to będzie zamykał do pierdla a jak ktoś będzie słuchał TOK FM to wrzuci granat odłamkowy. A od jutra rana kierowcy PKS i maszyniści PKP nie będą zabierać do autobusów i pociągów nikogo, kto nie udowodni, że głosował na PiS i nie wyrecytuje Apelu Smoleńskiego z pamięci! Samo wymówienie nazwy PO, Nowoczesna itp. lub nazwiska Schetyna czy Petru karane będzie zesłaniem do obozu pracy na wyspie Wolin gdzie już budują na rozkaz Kaczora polskie Guantanamo. Mleko w sklepach PSS w całej Polsce przybierze brunaty kolor na mocy dekretu Ziobry, nawet mleko sojowe serwowane do kawy w Starbuniu się zsiędzie! Co to będzie, głucho wszędzie, ciemno wszędzie...
sobota, 07 maja 2016
Zagadka czytelnicza dla bystrzaków
Tyle się namnożyło w ostatnich dwudziestu latach literatury poradnikowej dla managerów że nie idzie przebrnąć przez same tylko tytuły a co dopiero przez treść! Na bazie wieloletnich doświadczeń wyrobiłem w sobie jednakże pożyteczną umiejętność odsiewania pozycji zawierających głównie guano lub porady w stylu tych, które Sowa Przemądrzała udzieliła tonącemu w wezbranej rzece Prosiaczkowi: "Aby nie utonąć musisz trzymać głowę nad wodą, drogi Prosiaczku!". Chciałbym podzielić się z kochanym Narodem tą cenną umiejętnością odsiewania poradnikowego ziarna od plew ale najpierw egzamin wstępny dla ewentualnych kursantów. Poniżej znajdziesz Narodzie cztery tytuły książek z gatunku poradnictwa biznesowego. Tylko pod jednym tytułem kryje się prawdziwa, istniejąca książka, pozostałe tytuły sam wymyśliłem (z czasem może wymyślę też treść ale nie obiecuje, bo wiek już nie ten i sił czasem brak). Jak ktoś chce niech odda głos na numer 1,2,3 lub 4 w komentarzu. Przypominam: wybieramy tytuł, pod którym według was kryje się prawdziwa książka. I proszę nie korzystać z podpowiedzi Neta bo to nieładnie ściągać!

1. „Jak zdobyć stu klientów w pięć minut bez otwierania ust”
2. „Jak zarobiłem milion dolarów w godzinę nie wychodząc z łóżka”
3. „Jestem moją pracą. Rozrzućcie me prochy w sali konferencyjnej!”
4. „Wajharahikara czyli  starożytna metoda osiągnięcia powodzenia w życiu zawodowym dzięki żuciu liści”.
__________

środa, 23 grudnia 2015
Homer

by Rain
Tagi: Homer
14:14, raindogshow
Link Dodaj komentarz »
środa, 18 listopada 2015
Chińska Wirtualna Polska
Jakość pracy redaktorów WP jest oszałamiająca! Już się przyzwyczaiłem do tego, że link do artykułu jest mylący jak uśmiech Tuska, czyli że artykuły nie są o tym co sugerują tytuły. Rozumiem też ideę stojąca za idiotycznie tajemniczymi tytułami mającymi wzbudzić chęć wejścia na artykuł a tym samym nabicia dodatkowych kliknięć. Mam na myśli tytuły typu „To warzywo zabija 99% jedzących – sprawdź czy nie popełniasz tego błędu!”.  Ale dzisiejszy casus przebija wszystko. Zerknijcie zresztą sami: niżej dwa screeny, pierwszy ze strony głównej serwisu a drugi z artykułu, do którego odnosi się link.
_________

_____________

wtorek, 07 lipca 2015
Jednym słowem

Znakomite ultra lakoniczne podsumowanie ośmiu lat rządów PO. Fotka sprzed godziny.

___________

PO

Tagi: Kopacz
13:13, raindogshow , Na kołach
Link Komentarze (3) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 51