wtorek, 12 września 2017
Gejowska piguła

O nowej siedzibie Europejskiej Agencji Leków miało decydować wiele czynników - m.in. sytuacja ekonomiczna kraju, opieka medyczna, możliwości zatrudnienia i edukacji dla rodzin pracowników oraz połączenia transportowe z innymi krajami UE.

Teraz jednak, jak poinformował szef EMA Guido Rasi, do kryteriów wpisano również prawa osób LGBT (Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender). Decyzja ta zapadła po tym, jak pracownicy agencji w liście otwartym wyrazili obawę o bezpieczeństwo siebie i swoich rodzin. No bo wiadomo, u nas pali się gejów na stosie a lesbijki nadziewa na pal. Więcej tu.

15:37, raindogshow
Link Komentarze (1) »
środa, 23 sierpnia 2017
Ja, robot komunista

Widmo komunizmu krąży po świecie, pod rękę ze sztuczną inteligencją. I tak sobie oba widma krążą. Aż w końcu na nas spadną znienacka i będzie ... no właśnie - co? Więcej szczegółów tutaj.

14:33, raindogshow
Link Dodaj komentarz »
piątek, 22 lipca 2016
Dziady część piąta
A propos tego niusa: 
Dzisiaj o zmroku Macierewicz ubrany w długi skórzany płaszcz zacznie zaglądać do okien i jak zobaczy, że ktoś ogląda TVN to będzie zamykał do pierdla a jak ktoś będzie słuchał TOK FM to wrzuci granat odłamkowy. A od jutra rana kierowcy PKS i maszyniści PKP nie będą zabierać do autobusów i pociągów nikogo, kto nie udowodni, że głosował na PiS i nie wyrecytuje Apelu Smoleńskiego z pamięci! Samo wymówienie nazwy PO, Nowoczesna itp. lub nazwiska Schetyna czy Petru karane będzie zesłaniem do obozu pracy na wyspie Wolin gdzie już budują na rozkaz Kaczora polskie Guantanamo. Mleko w sklepach PSS w całej Polsce przybierze brunaty kolor na mocy dekretu Ziobry, nawet mleko sojowe serwowane do kawy w Starbuniu się zsiędzie! Co to będzie, głucho wszędzie, ciemno wszędzie...
sobota, 07 maja 2016
Zagadka czytelnicza dla bystrzaków
Tyle się namnożyło w ostatnich dwudziestu latach literatury poradnikowej dla managerów że nie idzie przebrnąć przez same tylko tytuły a co dopiero przez treść! Na bazie wieloletnich doświadczeń wyrobiłem w sobie jednakże pożyteczną umiejętność odsiewania pozycji zawierających głównie guano lub porady w stylu tych, które Sowa Przemądrzała udzieliła tonącemu w wezbranej rzece Prosiaczkowi: "Aby nie utonąć musisz trzymać głowę nad wodą, drogi Prosiaczku!". Chciałbym podzielić się z kochanym Narodem tą cenną umiejętnością odsiewania poradnikowego ziarna od plew ale najpierw egzamin wstępny dla ewentualnych kursantów. Poniżej znajdziesz Narodzie cztery tytuły książek z gatunku poradnictwa biznesowego. Tylko pod jednym tytułem kryje się prawdziwa, istniejąca książka, pozostałe tytuły sam wymyśliłem (z czasem może wymyślę też treść ale nie obiecuje, bo wiek już nie ten i sił czasem brak). Jak ktoś chce niech odda głos na numer 1,2,3 lub 4 w komentarzu. Przypominam: wybieramy tytuł, pod którym według was kryje się prawdziwa książka. I proszę nie korzystać z podpowiedzi Neta bo to nieładnie ściągać!

1. „Jak zdobyć stu klientów w pięć minut bez otwierania ust”
2. „Jak zarobiłem milion dolarów w godzinę nie wychodząc z łóżka”
3. „Jestem moją pracą. Rozrzućcie me prochy w sali konferencyjnej!”
4. „Wajharahikara czyli  starożytna metoda osiągnięcia powodzenia w życiu zawodowym dzięki żuciu liści”.
__________

środa, 23 grudnia 2015
Homer

by Rain
Tagi: Homer
14:14, raindogshow
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 52